Lublin 700 lat Lublina UMCS
Szykuje się ciężki mecz

Szykuje się ciężki mecz

W meczu piątej kolejki rozgrywek 2. Ligi Siatkówki Kobiet, LUK AZS UMCS Lublin podejmie u siebie liedera - UKS Szóstkę Mielec. Zespół gości jak dotąd nie zaznał goryczy porażki w obecnym sezonie. Początek spotkanie w sobotę (28 października) o godzinie 17:00 w hali CKF przy ulicy Langiewicza.

 

Podopieczne trenera Jacka Rutkowskiego przystąpią do tego meczu podbudowane wyjazdowym zwycięstwem w Rzeszowie. W minionej kolejce LUK pokonał tamtejszy APPGO 2-3. Jak narazie nasze zawodniczki zdobywają punkty do ligowej tabeli w każdym swoim meczu. Dzięki temu znajdują się na piątym miejscu w zestawieniu.

Sobotni pojedynek z pewnością nie będzie jednak należał do łatwych. Można spodziewać się ciężkiej przeprawy. Ekipa z Mielca ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Triumfowała w każdym ze swoich trzech meczów w obecnych rozgrywkach. Co więcej, wszystkie spotkania padły jej łupem bez straty seta.

Własna hala jest pewnym atutem naszego zespołu. Poza tym w obecnym sezonie każdy może wygrać z każdym, ponieważ poziom jest bardzo wyrównany o czym wspominał już trener Rutkowski.

Czy LUK zdoła jako pierwszy zatrzymać Szóstkę Mielec? Odpowiedź na to pytanie poznamy wkrótce. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

 

fot: Michał Piłat

Autor: K.W.

Wspierają Nas