Lublin 700 lat Lublina UMCS
Dziki ponownie podejmą Buskowiankę

Dziki ponownie podejmą Buskowiankę

Już w sobotni wieczór podopieczni trenera Artura Gadzickiego podejmą u siebie zespół Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój. Początek spotkania o godzinie 20:00.

 

Sobotni rywal Dzików z 13 punktami plasuje się na ósmym miejscu w tabeli 1. Ligi Futsalu Mężczyzn (Grupa Południowa) . Najgroźniejszymi zawodnikami w szeregach przyjezdnych będą z pewnością Adam Imiela oraz Marcin Taler, którzy w tym sezonie strzelili dla swojego zespołu odpowiednio 5 i 6 bramek. Goście będą dodatkowo zmotywowani, bo poprzedni weekend nie był dla nich zbyt łaskawy. Na własnym parkiecie przegrali 3-6 zespołowi Gredar Futsal Team Brzeg.

Rok 2019 dobrze rozpoczął się dla podopiecznych Trenera Artura Gadzickiego. W Hali Globus wygrali 3-0 z ITD24 Remedium Pyskowice. Kolejny mecz nie był już dla nich tak dobry. Dziki będą miały okazję do sięgnięcia po triumf po ubiegłotygodniowej porażce w Rzeszowie. Ulegli tam miejscowemu Heiro 1-4.

W tym sezonie Dziki i Buskowianka spotkały się dwukrotnie. W pierwszej rundzie to AZS wygrał na wyjeździe wygrał 2-1. Kolejne starcie nie powiodło się się po myśli Dzików. Na własnym parkiecie przegrali po dogrywce 3-8 w ramach Pucharu Polski. Z pewnością będzie to działało motywująco na drużynę z Lublina.

Czy Dziki zrewanżują się za styczniową porażkę w Pucharze Polski? Odpowiedź na te pytanie padnie w sobotę o godzinie 20:00 na hali Politechniki Lubelskiej przy ulicy Nadbystrzyckiej 36B.

 

fot. Michał Piłat

Autor: Paulina Ziemiańska

Wspierają Nas