Nasz Klub liczy już 1000 członków!

Klub Uczelniany AZS UMCS zyskał tysięcznego członka. Została nim zawodniczka sekcji snowboardu Olga Poliszuk. To spory sukces. Niewiele Klubów Uczelnianych w kraju może pochwalić się taką liczbą.

- Bardzo mnie cieszy taki stan rzeczy. Już w grudniu przekraczamy liczbę tysiąca członków, a przecież jeszcze nie zaczął się cykl imprez Akademickich Mistrzostw Polski, a to właśnie wtedy najwięcej studentów wyrabia legitymacje ISIC AZS. Znaleźliśmy się w elitarnym gronie Klubów Uczelnianych- powiedział prezes KU AZS UMCS Lublin, Dariusz Gaweł.

Przypomnijmy, że rejestracja zawodników trwa od 1 października do końca września. To oznacza, że na koniec roku akademickiego liczba członków będzie znacznie wyższa.

Tysięczna AZSiaczka otrzymała w prezencie zestaw klubowych gadżetów. Serdecznie gratulujemy!