Lublin 700 lat Lublina UMCS
Celują w zwycięstwo!

Celują w zwycięstwo!

MKS AZS UMCS Lublin odrabia ligowe zaległości. W środę lubelski zespół na Globusie zmierzy się z Dwójką Profil Nowy Sącz. Początek meczu o g. 17:30.

Podopieczne Izabeli Puchacz będą chciały zrehabilitować się za ostatnie niepowodzenia. Lublinianki przegrały kolejno z UKS PCM Kościerzyna 20:24 oraz Polonią Kępno 26:29. - Będziemy walczyć na całego. Chcemy poprawić sobie humory na święta - deklarują zgodnie akademiczki, które mimo dwóch porażek z rzędu mają szansę na zajęcie trzeciego miejsca na zakończenie sezonu. Ale do tego potrzebna jest środowa wygrana nad „Góralkami” z Nowego Sącza.

Do składu MKS AZS UMCS wracają Iwona Kot oraz Anna Tatara. Niestety kłopoty zdrowotne nadal nie omijają Kingi Tess-Mazurek.

Lubelskie szczypiornistki z ekipą Dwójki mają rachunki do wyrównania. W pierwszej rundzie górą były rywalki, które zwyciężyły 27:25. Do zwycięstwa swoją drużynę poprowadziła Marzena Cempa, zdobywczyni 11 bramek. Cempa jest zarazem najskuteczniejszą zawodniczką zaplecza PGNiG Superligi. W osiemnastu spotkaniach zapisała na swoim koncie aż 146 trafień. Jednak z powodu wyjazdu zagranicznego, rozgrywająca w obecnym sezonie już nie zagra.

MKS AZS UMCS Lublin – Dwójka Profil Nowy Sącz 16.04 (środa) g. 17:30

Sędziują: Filipiak A. - Filipiak T.

Wstęp wolny.

Wspierają Nas