Drugi dzień Turnieju za nami!

Za nami drugi dzień Międzynarodowego Turnieju o Puchar JM Rektora UMCS.

W pierwszym meczu drugiego dnia Turnieju zwycięzca wczorajszego pojedynku MKK Siedlce pokonał BC Horizont Mińsk 85:46, prowadząc po dwóch kwartach aż 51:15! W drugiej połowie nie zmienił się obraz gry i ostateczne mecz zakończył się różnicą 39 punktów na korzyść ekipy z Siedlec.

MKK Siedlce - BC Horizont Mińsk 85:46

MKK: Brooks 16, Jaeschke 11, Demirovic 8, Salska 2, Bibrzycka 10, Tomiałowicz 5, Butler 10, Mukosiej 4, Misiek 9, Prochenka 3.

Horizont: Baklama 5, Lipinskaya 9, Shylovich 6, Lednik 4, Khatsko 5, Tsyrvliova 2, Nadzezhka 15.

W drugim meczu Turnieju, nasze Koszykarki podejmowały ekipę z Basekt ROW. Nasze Koszykarki po dwóch kwartach nieznacznie przegrywały 40:46. Zawodniczki toczyły wyrównany i emocjonujący mecz, co na koniec trzeciej kwarty zaowocowało wynikiem 62:68 dla ROW. Ostatecznie, po emocjonującej grze w końcówce Akademiczki odmieniły losy spotkania i zwyciężyły z Basket ROW Rybnik 82:74!

Najlepiej punktującą w lubelskiej ekipe była Dara Taylor, zdobywczyni 27 punktów.

AZS UMCS Lublin - Basket ROW Rybnik 82:74

AZS UMCS: Kotnis 6, Skwara 2, Witkoś, Morawiec 22, Żandarska 2, Antczak 12, Piędel, Trzeciak 4, Poppens 7, Taylor 27, Skrzecz.

ROW: Zielonka 8, Rymarenko 13, Stelmach 2, Motyl 14, Hewrm 7, Mingo 16, Radwan 11, Paździerska 3.

Jutro przed nami ostatni dzień Międzynarodowego Turnieju o Puchar JM Rektora UMCS. O godz. 10:00 Basket ROW Rybnik zagra z zespołem z Mińska. W ostatnim meczu Turnieju nasze Koszykarki zmierzą się z MKK Siedlce. O godz. 14:00 zakończenie Turnieju i uroczyste wręczenie nagród zespołom, MVP i najlepiej punktującej w całym Turnieju.

Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage KU AZS UMCS, w którym znajdziecie najświeższe informacje na temat wszystkich naszych Zespołów!