Futsaliści wywożą z Nowin komplet punktów

Od efektownego zwycięstwa rozpoczęli sezon ligowy futsaliści AZS UMCS. Podopieczni Michała Zgierskiego pokonali na wyjeździe UKS Ekom Futsal Nowiny 6:2. Choć do przerwy to gospodarze prowadzili 2:1, to po zmianie stron bramki zdobywali już tylko akademicy. Na listę strzelców wpisywali się kolejno:Wojciech Boniaszczuk, Marek Lenartowicz, Przemysław Kowalczyk, Jarosław Walęciuk, Grzegorz Fularczyk i bramkarz- Paweł Górski. Dodatkowo Jakub Drzewiecki został uznany przez obserwatorów za najbardziej wartościowego zawodnika spotkania. Niestety radość ze zwycięstwa przyćmiła poważna kontuzja, której nabawił się Przemysław Kowalczyk. Zawodnik zerwał ścięgno Achillesa i czeka go dłuższa przerwa.

Już za tydzień "Dziki" zagrają przed własną publicznością, a ich rywalem będzie Gwiazda Ruda Śląska.

AZS UMCS Lublin wystąpił w składzie: Drzewiecki Jakub, Lenartowicz Marek, Mietlicki