X

Lublin 700 lat Lublina UMCS
Trzy punkty konieczne!

Trzy punkty konieczne!

EBS Kielce - ostatnia drużyna tabeli I ligi futsalisów będzie najbliższym rywalem zespołu AZS UMCS. Dla ,,Dzików'', po ubiegłotygodniowej wysokiej porażce w Wieliczce, starcie z kielecką ekipą będzie najlepszą możliwą okazją do rehabilitacji.

Lublinianie po 7. kolejkach plasują się na 9. miejscu w ligowej tabeli, z dorobkiem sześciu punktów. Akademicy dotychczas wygrali dwa spotkania, w przypadku pięciu gier schodzili pokonani. Jeśli wygrają, będzie to ich pierwsze zwycięstwo w ostatnich trzech meczach. Trener Artur Gadzicki podkreślał niejednokrotnie, iż w jego zespole należy usprawnić grę defensywną. Czy będzie ona kluczem do zwycięstwa w starciu z EBS Futsal Kielce? 

Rywale ,,Dzików'' jak na razie z zeroma punktami na koncie odnotowują bilans 5 porażek i 2 remisy. W minionej kolejce kielczanie wrócili na tarczy z Tychów, gdzie przegrali z miejscowym GKSem aż 6-12. 

Mecz AZS UMCS Lublin - EBS Futsal Kielce odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 listopada o godz. 20:00 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

 

 

 

Paweł Gospodarczyk

Wspierają Nas