Lublin 700 lat Lublina UMCS
Po punkty do Słupska

Po punkty do Słupska

Mecz nietypowo odbędzie się w piątek ze względu na weekendową kursokonferencję szkoleniową ZPRP, w której uczestniczyć będą trenerki akademiczek – Monika Marzec i Izabela Puchacz.


Wszystko wskazuje na to, że MKS AZS UMCS ze Słupią zagra w zaledwie 11-osobowym składzie. Tym razem sztab szkoleniowy nie będzie mógł skorzystać z zawodniczek grających w MKS Selgros, który od piątku będzie występował w towarzyskim turnieju w Nowym Sączu. Co więcej na środowym treningu kontuzji nabawiła się Kinga Tess-Mazurek i jej gra stoi pod znakiem zapytania.


Mimo osłabień lubelskie piłkarki będą chciały podtrzymać zwycięską passę i udanie zakończyć 2013 rok. Przypomnijmy, że w ostatnich dwóch meczach drużyna MKS AZS UMCSpokonała Polonię Kępno oraz SMS Płock. Do zakończenia pierwszej rundy zostały jeszcze dwa spotkania. Oprócz piątkowego starcia w Słupsku, w następną sobotę 14 grudnia do Lublina przyjedzie AZS AWF Warszawa.


Słupia, która jeszcze nie tak dawno grała w najwyższej klasie rozgrywkowej, obecnie należy do jednych z najsłabszych ogniw pierwszej ligi. Słupska ekipa zgromadziła tylko trzy punkty. Zremisowała z KPR Kobierzyce oraz pokonała ostatni w tabeli Tor Dobrzeń Wielki. W jej składzie możemy zobaczyć były zawodniczki AZS Politechniki Koszalin.
Słupia Słupsk – MKS AZS UMCS Lublin 6.12 (piątek) g. 18:00.

Wspierają Nas