Lublin 700 lat Lublina UMCS
O przełamanie w Hali Globus

O przełamanie w Hali Globus

Już w niedzielne popołudnie w 16. kolejce 1. Ligi Piłki Ręcznej Kobiet MKS AZS UMCS Lublin podejmie u siebie KS Otmęt Krapkowice. Początek meczu o godzinie 16:00 w Hali Globus.

 

Niedzielny przeciwnik podopiecznych Trenera Patryka Maliszewskiego zajmuje obecnie 12. miejsce w Grupie B. Goście nie mogą zaliczyć sezonu do udanych. Na piętnaście rozegranych do tej pory spotkań wygrały tylko raz. Na pewno zagrożeniem dla gospodyń będzie Agnieszka Blozik, która na swoim koncie ma aż 94 trafienia. Przyjezdne nie mają nic do stracenia i z pewnością będą chciały powalczyć z faworyzowanym MKS-em.

W o wiele lepszej sytuacji są lublinianki. Aktualnie plasują się na 5. pozycji (bilans: 8-8). Podopieczne Trenera Patryka Maliszewskiego mają rozegrany o jeden mecz więcej od Krapkowic. W szeregach MKS AZS najbardziej bramkostrzelną zawodniczką jest Jagoda Lasek. Do tej pory zdobyła 84 gole. Atut własnej hali z pewnością doda akademiczkom skrzydeł. Wsparcie kibiców będzie bezcenne.

Czy po dwóch porażkach z kolei akademiczki pokażą pełnię swoich umiejętności w najbliższym meczu? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy już w niedzielę (3 marca) o godzinie 16:00 na Hali Globus.

 

fot. Michał Piłat

Autor: Paulina Ziemiańska 

Wspierają Nas