X

Lublin 700 lat Lublina UMCS
Oferta pracy - Księgowy/a AZS UMCS.

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej to 1000 członków Klubu reprezentujących Uniwersytet, a także drużyny na najwyższym poziomie rozgrywek w kraju. Stale organizujemy największe imprezy sportowe w Lublinie oraz szereg ciekawych inicjatyw. Do naszego zespołu poszukujemy Księgowej / Księgowego.

ZAKRES ZADAŃ:
  • prowadzenie pełnej księgowości Klubu (forma prawna: stowarzyszenie) w programie Rewizor, InsertGT
  • prowadzenie płac (wyłącznie umowy zlecenia, stypendia)
  • sporządzanie deklaracji dla ZUS i Urzędu Skarbowego
  • sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat
  • wprowadzanie przelewów
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

OFEROWANE WARUNKI:
  • pracę jako zastępstwo do końca 2017 roku na podstawie umowy zlecenia / własnej działalności
  • nabycie doświadczenia w księgowości organizacji sportowej
  • pracę w młodym, dynamicznym Zespole
  • miesięczny okres przyuczenia do realizacji zadań z dotychczasową Księgową Klubu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro@azs.umcs.pl. Na aplikacje czekamy do 15 września!

Wspierają Nas