X

Lublin 700 lat Lublina UMCS
Sabat nowym sponsorem!

Sabat nowym sponsorem!

W środę (25 października) w siedzibie firmy “Sabat” - oficjalnego dealera marki Hyundai w Lublinie, odbyło się podpisanie umowy sponsorskiej między salonem/serwisem samochodowym a Klubem Uczelnianym AZS UMCS Lublin.

 

Na konferencji prasowej z udziałem prezesa Zarządu “Sabatu” - Andrzeja Ostrowskiego, dyrektora oddziału firmy “Sabat” w Lublinie - pana Grzegorza Ołówki, prezesa Klubu Uczelnianego AZS UMCS Lublin, Dariusza Gawła, przedstawicielek drużyny Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin wraz z trenerem Wojciechem Szawarskim, na ręce zawodniczek zostały przekazane kluczyki do aut, które stały się własnością Klubu KU AZS UMCS Lublin.

Spotkanie rozpoczęło się chwilę po godzinie dziesiątej. Jako pierwszy o zabranie głosu został poproszony prezes Ostrowski:

- Jestem bardzo szczęśliwy, że ten projekt, który dzisiaj finalizujemy, udało się zrealizować. Serdecznie wszystkim dziękuję za zaangażowanie włożone w to przedsięwzięcie. Gdy tylko dowiedziałem się, że jest taki pomysł, od razu bardzo mi się spodobał. Dążyłem do tego, aby udało się go wprowadzić w życie i dzisiaj ma to miejsce. Widzimy tutaj te piękne samochody, które będą jeździły dla wiodącego, jednego z najważniejszych, a może nawet najważniejszego klubu sportowego w naszym mieście - z czego jestem niezmiernie dumny. Jestem dumny z tego, że logo naszej firmy “Sabat” będzie współgrało z logiem AZS UMCS Lublin. Dlatego bardzo dziękuję każdemu, kto przyczynił się do realizacji tego projektu. Mam nadzieję, że to będzie początek naszej wieloletniej i owocnej współpracy - powiedział prezes Zarządu Firmy “Sabat”, Andrzej Ostrowski.

Swoje zadowolenie wyraził także prezes Zarządu Klubu Uczelnianego AZS UMCS Lublin, Dariusz Gaweł:

-Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie, umowę i za pomoc dla Klubu Uczelnianego AZS UMCS Lublin. Proszę pamiętać, że w sporcie nie są najważniejsze tylko pieniądze, ale istotna jest też infrastruktura sportowa. Mówimy tu o halach, zapleczu medycznym i innych jednostkach, które mają ważny wpływ w codziennym funkcjonowaniu drużyn. W dniu dzisiejszym serdecznie dziękuję firmie “Sabat” - dealerowi marki Hyundai w naszym mieście. To dla nas szalenie ważne, bo dzięki przekazanym autom możemy lepiej zabezpieczyć kwestie logistyczne i funkcjonowanie drużyny Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS, a to jest niezmiernie istotne. Za to bardzo serdecznie dziękujemy - w imieniu swoim i Pana Rektora, Stanisława Michałowskiego. Jednocześnie chciałbym przekazać przeprosiny za to, że Pana Rektora z nami nie ma, ale w tym samym czasie odbywa się na UMCS-ie Senat. Pan Rektor zaprasza do siebie, do rektoratu UMCS na rozmowę przy kawie w dowolnym innym terminie. Wtedy na pewno Pan Rektor przekaże podziękowania osobiście. Ja z tego miejsca dziękuję raz jeszcze i co chciałbym podkreślić, chciałem pogratulować i podziękować osobom, które przyczyniły się do podpisania tej umowy. Zaimponowała mi otwartość umysłów i wielka kreatywność pracowników firmy “Sabat”. To bardzo dobrze świadczy o firmie “Sabat”. Dlatego gratuluję zarówno pracowników, jak i świetnego produktu.

Po przemówieniach nastąpiła najważniejsza część spotkania, czyli uroczyste złożenie podpisów na umowach. Gdy formalności zostały dopełnione przyszła pora na wymienienie się upominkami.

Prezes Gaweł i rozgrywająca naszej drużyny - Feyonda Fitzgerald, przekazali prezesowi Ostrowskiemu AZS-owskie talie kart oraz kuferki ze słodyczami od sponsora tytularnego, Fabryki Cukierków "Pszczółka". Zawodniczki podarowały także koszulkę meczową z podpisami członków drużyny.

Na koniec nie zabrakło okazji do pamiątkowych zdjęć, między innymi z przekazania kluczyków do aut na ręce zawodniczek.

 

fot: Michał Piłat

Autor: K.W.

Wspierają Nas