Lublin 700 lat Lublina UMCS

Sekcje Akademickie

Badminton

Badminton

dr Maciej Tarnowski

e-mail: m.tarnowski@azs.umcs.pl 

wtorek: 17:00-18:30, hala nr 1

czwartek: 17:00 - 18:30, hala nr 1

Brydż sportowy

Brydż sportowy

dr Piotr Pikuta

e-mail: p.pikuta@azs.umcs.pl 

wtorek: godz. 16:15 - 19:15, Biblioteka Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki,

 

 

Ergometr wioślarski

Ergometr wioślarski

 

Informacje zostaną wkrótce podane.

Futsal kobiet

Futsal kobiet

dr Paweł Porzucek

e-mail: p.porzucek@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 20:00 - 21:30 hala nr 3

środa: 20:00 - 21:30 hala nr 1

Futsal mężczyzn

Futsal mężczyzn

Futsal mężczyzn (grupa zaawansowana)

Konrad Tarkowski

e-mail: k.tarkowski@azs.umcs.pl

poniedziałek: 20:30-22:00 MOSiR

wtorek: 20:30-22:00 Globus

czwartek: 20:30-22:00 MOSiR

piątek: 20:30-22:00 Globus

 

Judo kobiet i mężczyzn

Judo kobiet i mężczyzn

mgr Józef Tkaczyk

e-mail: j.tkaczyk@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 20:00 - 21:30 sala sportów walki CKF (budynek B)

wtorek: 20:00 - 21:30 sala sportów walki CKF (budynek B)

środa: 20:00 - 21:30 sala sportów walki CKF (budynek B)

piątek: 20:00 - 21:30 sala sportów walki CKF (budynek B)

 

Karate Shotokan (WKF)

Karate Shotokan (WKF)

dr Jacek Pietrusiewicz

e-mail: j.pietrusiewicz@azs.umcs.pl 

tel. 607 149 949

poniedziałek: 20.00 - 21.30 sala fitness CKF (budynek B)

czwartek: 20:00-21:30 sala fitness CKF (budynek B)

Kolarstwo Górskie

Kolarstwo Górskie

mgr Vitaliy Smygur

e-mail: v.smygur@azs.umcs.pl

poniedziałek: 20:00 - 20:45 Basen CKF

czwartek - 20:00 - 21:30 Siłownia nr 2

 

 

 

 

Koszykówka kobiet

Koszykówka kobiet

Koszykówka kobiet (grupa zaawansowana)

Krzysztof Szewczyk

e-mail: k.szewczyk@azs.umcs.pl

poniedziałek - piątek: 17:00-18:30 hala MOSiR

Koszykówka kobiet

Koszykówka kobiet

Koszykówka kobiet (grupa początkująca)

mgr Andrzej Dubielis

e-mail: a.dubielis@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 17:00 - 18:30 hala nr 1                       

środa: 17:00 - 18:30 hala nr 3

Koszykówka mężczyzn

Koszykówka mężczyzn

Koszykówka mężczyzn (grupa zaawansowana)

Przemysław Łuszczewski

e-mail: p.luszczewski@azs.umcs.pl

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 19:00-20:30 hala MOSiR

środa: 20:00-21:30 hala nr 1

Koszykówka mężczyzn

Koszykówka mężczyzn

Koszykówka mężczyzn (grupa początkująca)

mgr Zdzisław Szabała

e-mail: z.szabala@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 17:00 - 18:30 hala nr 3

środa: 17:00 - 18:30 hala nr 1

Lekka atletyka

Lekka atletyka

dr Maciej Tarnowski

e-mail: m.tarnowski@azs.umcs.pl

poniedziałek: 18.30 - 20.00 hala nr 2

środa:18.30 - 20.00 hala nr 2

piątek:18.30 - 20.00 hala nr 2

Narciarstwo alpejskie

Narciarstwo alpejskie

mgr Jarosław Cierniak

e-mail: j.cierniak@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 18:30 - 20:00, Siłownia (Pawilon)

wtorek: 20:00 - 21:30 Siłownia nr 2 (budynek główny)

 

 

 

Piłka nożna i Futsal mężczyzn

Piłka nożna i Futsal mężczyzn

Piłka nożna i futsal mężczyzn (grupa początkująca)

dr Tomasz Bielecki

e-mail: t.bielecki@azs.umcs.pl

poniedziałek: 18:30 - 20:00 hala nr 1 + Orlik przy ul. Czwartaków

wtorek: 18:30 - 20:00 hala nr 3 + Orlik przy ulicy Czwartaków

czwartek: 18:30 - 20:00 hala nr 3 + Orlik przy ulicy Czwartaków

Piłka ręczna kobiet

Piłka ręczna kobiet

Piłka ręczna kobiet (grupa zaawansowana)

mgr Patryk Maliszewski

e-mail: p.maliszewski@azs.umcs.pl

Poniedziałek: 20:30-22:00 Globus

Wtorek: 20:30-22:00 MOSiR

Środa: 20:30-22:00 Globus

Czwartek: 20:30-22:00 Globus

 

 

 

Piłka ręczna kobiet

Piłka ręczna kobiet

Piłka ręczna kobiet (grupa początkująca)

mgr Patryk Maliszewski

e-mail: p.maliszewski@azs.umcs.pl

Poniedziałek: 20:30-22:00 Globus

Wtorek: 20:30-22:00 MOSiR

Środa: 20:30-22:00 Globus

Czwartek: 20:30-22:00 Globus

 

 

Piłka ręczna mężczyzn

Piłka ręczna mężczyzn

Piłka ręczna mężczyzn (grupa zaawansowana)

Łukasz Achruk

e-mail: l.achruk@azs.umcs.pl

wtorek: 19:00-20:30 MOSiR

środa: 15:00-16:30 Globus

czwartek: 15:00-16:30 Globus

piątek: 15:00-16:30 Globus

 

Piłka ręczna mężczyzn

Piłka ręczna mężczyzn

Piłka ręczna mężczyzn (grupa początkująca)

Łukasz Achruk

e-mail: l.achruk@azs.umcs.pl

wtorek: 19:00-20:30 MOSiR

środa: 15:00-16:30 Globus

czwartek: 15:00-16:30 Globus

piątek: 15:00-16:30 Globus

 

Pływanie kobiet i mężczyzn

Pływanie kobiet i mężczyzn

Bartosz Kędracki

b.kedracki@az.umcs.pl

poniedziałek: 18:30-20:00, basen CKF

środa: 18:30- 20:00, basen CKF

piątek: 18:30 - 20:00, basen CKF

Siatkówka kobiet

Siatkówka kobiet

Siatkówka kobiet (grupa zaawansowana)

Piotr Fijołek

e-mail: p.fijolek@azs.umcs.pl

wtorek: 18:30-20:00 sala nr 1

środa: 18:30-20:00 sala nr 1

czwartek: 18:30-20:00 sala nr 1

piątek: 17:00-18:30 sala nr 1

Siatkówka kobiet

Siatkówka kobiet

Siatkówka kobiet (grupa początkująca)

mgr Jacek Rutkowski

e-mail: j.rutkowski@azs.umcs.pl 

wtorek: 17.00-18.30 sala nr 3

 

Siatkówka mężczyzn

Siatkówka mężczyzn

Piotr Fijołek

e-mail: p.fijolek@azs.umcs.pl

wtorek: 20.00 - 21.30 hala nr 1

czwartek: 20.00 - 21.30 hala nr 1

Snowboard

Snowboard

mgr Jarosław Cierniak

e-mail: j.cierniak@azs.umcs.pl

poniedziałek: 18:30 - 20:00, Siłownia (Pawilon)

wtorek: 20:00 - 21:30 Siłownia nr 2 (budynek główny)

 

 

Szachy

Szachy

mgr Zbigniew Pyda

e-mail: z.pyda@azs.umcs.pl 

środa: 17.00-20.00 - sala szkoleniowa Biura Rozwoju Kompetencji

ul. Sowińskiego 12/4

Tenis stołowy

Tenis stołowy

mgr Wojciech Dankiewicz

e-mail: w.dankiewicz@azs.umcs.pl 

wtorek: 17.00 - 18:30, hala nr 1

czwartek: 17:00 - 18:30 hala nr 1

 

Tenis

Tenis

mgr Maciej Tarnowski

e-mail: m.tarnowski@azs.umcs.pl 

wtorek: 18:30 - 21.30 hala nr 2

Trójbój siłowy

Trójbój siłowy

mgr Damian Pendel

e-mail: d.pendel@azs.umcs.pl

poniedziałek: 20:00 - 21:30 siłownia nr 2

czwartek: 20.00 - 21.30 siłownia nr 2

Wspinaczka skałkowa

Wspinaczka skałkowa

Informacje zostaną podane wkrótce.

 

Żeglarstwo

Żeglarstwo

mgr Jerzy Czerwiński

e-mail: j.czerwiński@azs.umcs.pl

Informacja zostanie wkrótce podana.

Wspierają Nas