Lublin 700 lat Lublina UMCS

Sekcje Akademickie

Aerobik Sportowy

Aerobik Sportowy

Karolina Wołowiec

e-mail: k.wolowiec@azs.umcs.pl

 

czwartek 20:00 - 21:30 - Sala nr 3

Badminton

Badminton

mgr Janusz Krawczyk

e-mail: j.krawczyk@azs.umcs.pl

wtorek: 17:00-18:30, hala nr 1

czwartek: 17:00 - 18:30, hala nr 1

Brydż sportowy

Brydż sportowy

dr Piotr Pikuta

e-mail: p.pikuta@azs.umcs.pl 

czwartek, godz. 15:30 - 18:30, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki (budynek "stara fizyka") p. 321

Ergometr wioślarski

Ergometr wioślarski

Paweł Stempel

e-mail: p.stempel@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 15.30-18.30 Trybuna sali nr 1

środa: 15.30-18.30 Trybuna sali nr 1

piątek: 15.30-18.30 Trybuna sali nr 1

Futsal kobiet

Futsal kobiet

mgr Wojciech Dankiewicz

e-mail: w.dankiewicz@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 18:30 - 20:00 hala nr 3

środa: 20:00 - 21:30 hala nr 3

Piłka nożna i Futsal mężczyzn

Piłka nożna i Futsal mężczyzn

dr Tomasz Bielecki

e-mail: t.bielecki@azs.umcs.pl

Poniedziałek: 18:30 - 20:00 hala nr 1 + Orlik przy ul. Czwartaków

wtorek: 18:30 - 20:00 hala nr 3 + Orlik przy ulicy Czwartaków

czwartek: 18:30 - 20:00 hala nr 3 + Orlik przy ulicy Czwartaków

Judo kobiet i mężczyzn

Judo kobiet i mężczyzn

mgr Józef Tkaczyk

e-mail: j.tkaczyk@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 20:00 - 21:30 hala nr 3

środa: 20:00 - 21:30 siłownia nr 2

czwartek: 20:00 - 21:30 Hala nr 3

 

Karate Shotokan (WKF)

Karate Shotokan (WKF)

dr Jacek Pietrusiewicz

e-mail: j.pietrusiewicz@azs.umcs.pl 

tel. 607 149 949

poniedziałek: 20.00 - 21.30 hala nr 3

czwartek: 20:00-21:30 hala nr 3

Kolarstwo Górskie

Kolarstwo Górskie

Zajęcia skecji odbywać się będą w drugim semestrze roku akademickiego 2017/2018

Koszykówka kobiet

Koszykówka kobiet

Koszykówka kobiet (grupa podstawowa)

mgr Andrzej Dubielis

e-mail: a.dubielis@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 17:00 - 18:30 hala nr 3                         

środa: 17:00 - 18:30 hala nr 1

Koszykówka mężczyzn

Koszykówka mężczyzn

mgr Zdzisław Szabała

e-mail: z.szabala@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 17:00 - 18:30 hala nr 1

czwartek: 17:00 - 18:30 hala nr 1

Lekka atletyka

Lekka atletyka

dr Maciej Tarnowski

e-mail: m.tarnowski@azs.umcs.pl

dr Dariusz Szymczuk

e-mail: d.szymczuk@azs.umcs.pl

mgr Robert Kozłowski

e-mail: r.kozlowski@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 18.30 - 20.00 hala nr 2

                                                                                                                                        środa:18.30 - 20.00 hala nr 2

                                                                                                                                        piątek:18.30 - 20.00 hala nr 2

Narciarstwo alpejskie

Narciarstwo alpejskie

mgr Jarosław Cierniak

e-mail: j.cierniak@azs.umcs.pl 

środa: 20:00 - 21:30, Siłownia nr 2

 

Piłka ręczna kobiet

Piłka ręczna kobiet

mgr Agata Tęcza-Hodun

e-mail: a.tecza-hodun@azs.umcs.pl 

Środa: 14:00-15:30. Sala nr 2

Piłka ręczna mężczyzn

Piłka ręczna mężczyzn

mgr Patryk Maliszewski

e-mail: p.maliszewski@azs.umcs.pl 

Środa: 22:00 - 23:30, Hala Globus

Czwartek: 22:00 - 23:30, Hala Globus

Pływanie kobiet i mężczyzn

Pływanie kobiet i mężczyzn

Bartosz Kędracki

b.kedracki@az.umcs.pl

poniedziałek: 18:30-20:00, pływalnia CKF

środa: 18:30- 20:00, pływalnia CKF

piątek: 18:30 - 20:00, pływalnia CKF

Siatkówka kobiet

Siatkówka kobiet

mgr Jacek Rutkowski

e-mail: j.rutkowski@azs.umcs.pl 

wtorek: 18.30-20.00 sala nr 1 

czwartek: 18:30-20:00 sala nr 1

Siatkówka mężczyzn

Siatkówka mężczyzn

Piotr Fijołek

e-mail: p.fijolek@azs.umcs.pl

wtorek: 20.00 - 21.30 hala nr 1

czwartek: 20.00 - 21.30 hala nr 1

Snowboard

Snowboard

mgr Janusz KRawczyk

e-mail: j.krawczyk@azs.umcs.pl

środa: 20.00 - 21.30 siłownia nr 2

Szachy

Szachy

mgr Zbigniew Pyda

e-mail: z.pyda@azs.umcs.pl 

środa: 17.00-20.00 - sala szkoleniowa Biura Karier UMCS

ul. Sowińskiego 12/4

Tenis stołowy

Tenis stołowy

mgr Zbigniew Szala

e-mail: z.szala@azs.umcs.pl 

wtorek: 17.00 - 18:30, hala nr 1

czwartek: 17:00 - 18:30 hala nr 1

 

Tenis ziemny

Tenis ziemny

mgr Janusz Krawczyk

e-mail: j.krawczyk@azs.umcs.pl 

wtorek: 18:30 - 21.30 hala nr 2

Trójbój siłowy

Trójbój siłowy

Damian Pendel

e-mail: d.pendel@azs.umcs.pl

wtorek: 20:00 - 21:30 siłownia nr 2

czwartek: 20.00 - 21.30 siłownia nr 2

Żeglarstwo

Żeglarstwo

mgr Wojciech Dankiewicz

e-mail: w.dankiewicz@azs.umcs.pl

poniedziałek: 20.00 - 20:45 pływalnia        

                    20:45 - 21:30 Sala Wykładowa

Wspierają Nas