Lublin 700 lat Lublina UMCS

Sekcje Akademickie

Aerobik Sportowy

Aerobik Sportowy

Karolina Wołowiec

e-mail: k.wolowiec@azs.umcs.pl

Poniedziałek : 17:00-20:00 - ACK Chatka Żaka UMCS sala nr 016

środa: 17:00 - 20:00 - ACK Chatka Żaka UMCS sala nr 012

Badminton

Badminton

mgr Janusz Krawczyk

e-mail: j.krawczyk@azs.umcs.pl

niedziela: 18.30 - 21.30 hala nr 1

Brydż sportowy

Brydż sportowy

dr Piotr Pikuta

e-mail: p.pikuta@azs.umcs.pl 

czwartek, godz. 16:15 - 19:15, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki (budynek "stara fizyka") p. 321

Ergometr wioślarski

Ergometr wioślarski

Paweł Stempel

e-mail: p.stempel@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 15.30-17.00 siłownia pawilon, sala ergometru

środa: 15.30-17.00 siłownia pawilon, sala ergometru

piątek: 15.30-17.00 siłownia pawilon, sala ergometru

Futsal kobiet

Futsal kobiet

mgr Wojciech Dankiewicz

e-mail: w.dankiewicz@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 18:30 - 20:00 hala nr 3

czwartek: 20:00 - 21:30 hala nr 3

Piłka nożna i Futsal mężczyzn

Piłka nożna i Futsal mężczyzn

dr Tomasz Bielecki

e-mail: t.bielecki@azs.umcs.pl 

 

wtorek: 18:30 - 20:00 Orlik przy ulicy Czwartaków

czwartek: 18:30 - 20:00 Orlik przy ulicy Czwartaków

Judo kobiet i mężczyzn

Judo kobiet i mężczyzn

mgr Józef Tkaczyk

e-mail: j.tkaczyk@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 18.30 - 20.00 sala judo (pawilon)

wtorek: 18:30-20:00 sala judo (pawilon)

środa: 18.30 - 20.00 sala judo (pawilon)

czwartek: 18:30- 20:00 sala judo (pawilon)

piątek: 18.30 - 20.00 sala judo (pawilon)

Karate Shotokan (WKF)

Karate Shotokan (WKF)

dr Jacek Pietrusiewicz

e-mail: j.pietrusiewicz@azs.umcs.pl 

tel. 607 149 949

wtorek: 20.00 - 21.30 hala nr 3

Czwartek: 20:00-21:30 Pawilon

Kolarstwo Górskie

Kolarstwo Górskie

Damian Kowalczyk

e-mail: d.kowalczyk@azs.umcs.pl

piątek: godz. 8:00 - Zajęcia rowerowe w terenie.

niedziela: godz. 18:30 - pływalnia CKF

poniedziałek 20:00 - 20:45 - pływalnia CKF

Koszykówka kobiet

Koszykówka kobiet

Koszykówka kobiet (grupa podstawowa)

mgr Andrzej Dubielis

e-mail: a.dubielis@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 17:00 - 18:30 hala nr 3                         

środa: 17:00 - 18:30 hala nr 1

Koszykówka mężczyzn

Koszykówka mężczyzn

mgr Zdzisław Szabała

e-mail: z.szabala@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 17:00 - 18:30 hala nr 1

czwartek: 17:00 - 18:30 hala nr 1

Lekka atletyka

Lekka atletyka

dr Maciej Tarnowski

e-mail: m.tarnowski@azs.umcs.pl

dr Dariusz Szymczuk

e-mail: d.szymczuk@azs.umcs.pl

mgr Robert Kozłowski

e-mail: r.kozlowski@azs.umcs.pl 

poniedziałek:17.00 - 20.00 hala nr 2 (17:00 - 18:30 siłownia)

                                                                                                                                        środa:17.00 - 20.00 hala nr 2 (18:30 - 20:00 siłownia)

                                                                                                                                        piątek:17.00 - 20.00 hala nr 2 (17:00 - 18:30 siłownia)

Narciarstwo alpejskie

Narciarstwo alpejskie

mgr Jarosław Cierniak

e-mail: j.cierniak@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 20:00 - 20:45, pływalnia AOS

wtorek: 20:00 - 21:30, siłownia pawilon AOS

Piłka ręczna kobiet

Piłka ręczna kobiet

mgr Agata Tęcza-Hodun

e-mail: a.tecza-hodun@azs.umcs.pl 

czwartek: 17:00-18.30 Sala nr 1

Piaek: 14:00- 15:30 Siłowani (Pawilon)

Informacja o Siłowni pojawi się po 10.10.2016

Piłka ręczna mężczyzn

Piłka ręczna mężczyzn

mgr Patryk Maliszewski

e-mail: p.maliszewski@azs.umcs.pl 

od poniedziałku do piątku 

hala Globus (ul. K. Wielkiego 8), MOSiR (Al. Zygmuntowskie 4)

Pływalnia

Pływalnia

poniedziałek: 16:15 - 17:00

Zapisy poprzez stronę www.bo2017.pl

Realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2017

Pływanie kobiet i mężczyzn

Pływanie kobiet i mężczyzn

mgr Bartosz Kędracki

e-mail: b.kedracki@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 18.30 - 20.00 pływalnia 

środa: 18.30 - 20.00 pływalnia 

piątek: 18.30 - 20.00 pływalnia

Siatkówka kobiet

Siatkówka kobiet

mgr Jacek Rutkowski

e-mail: j.rutkowski@azs.umcs.pl 

wtorek: 18.30-20.00 sala nr 1 

czwartek: 18:30-20:00 sala nr 1

Siatkówka mężczyzn

Siatkówka mężczyzn

Piotr Fijołek

e-mail: p.fijolek@azs.umcs.pl

wtorek: 20.00 - 21.30 hala nr 1

czwartek: 20.00 - 21.30 hala nr 1

Siłownia

Siłownia

Damian Pendel

poniedziałek: 20:00 - 23.00, budynek główny CKF UMCS

czwartek: 20:00 - 23:00, budynek główny CKF UMCS

Zapisy poprzez stronę www.bo2017.pl

Realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2017

Snowboard

Snowboard

mgr Jerzy Czerwiński

e-mail: j.czerwinski@azs.umcs.pl 

wtorek: 20.00 - 21.30 siłownia pawilon AOS

Szachy

Szachy

mgr Zbigniew Pyda

e-mail: z.pyda@azs.umcs.pl 

środa: 17.00-20.30 - sala szkoleniowa Biura Karier UMCS

ul. Sowińskiego 12/4

Taniec

Taniec

wtorek: 14.00 - 15.30

czwartek: 14.00 - 15.30

Siłownia AZS - Arena Lublin

Zapisy poprzez stronę www.bo2017.pl

Realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2017

Taniec towarzyski

Taniec towarzyski

wtorek 14.00 - 15.30

czartek 14.00 - 15.30

Siłownia AZS - Arena Lublin

Zapisy poprzez stronę www.bo2017.pl

Realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2017

Tenis stołowy

Tenis stołowy

mgr Zbigniew Szala

e-mail: z.szala@azs.umcs.pl 

wtorek: 17.00 - 20.00 pawilon AOS

czwartek: 17:00 - 20:00 pawilon AOS

piatek: 17:00 - 20:00 pawilon AOS

Tenis ziemny

Tenis ziemny

mgr Janusz Krawczyk

e-mail: j.krawczyk@azs.umcs.pl 

czwartek: 18:30 - 21.30 hala nr 2

Trójbój siłowy

Trójbój siłowy

Damian Pendel

e-mail: d.pendel@azs.umcs.pl

wtorek: 20:00 - 21:30 siłownia nr 2

czwartek: 20.00 - 21.30 siłownia nr 2

Żeglarstwo

Żeglarstwo

mgr Jerzy Czerwiński

e-mail: j.czerwinski@azs.umcs.pl 

poniedziałek: 20.00 - 20:45 pływalnia        

                    20:45 - 21:30 Sala Wykładowa

Wspierają Nas