Lublin 700 lat Lublina UMCS
Witamy na nowej stronie AZS UMCS Lublin!

Witamy na nowej stronie AZS UMCS Lublin!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców, postanowiliśmy zmienić i odświeżyć wizerunek. Proponujemy więc jeszcze ciekawszą stronę internetową, mnóstwo przydatnych informacji, a także nowość: sklep kibica. To wszystko od dzisiaj w jednym miejscu pod adresem azs.umcs.pl

Wierzymy, że dzięki nowej odsłonie naszej witryny komunikacja na linii Kibice i Media - Klub, będzie jeszcze lepsza. Odpowiadając na głosy Fanów, uruchomiliśmy sklep internetowy którego asortyment będziemy sukcesywnie powiększać. Zarówno sklep jak i strona współpracują z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu korzystanie z niej możliwe jest w każdym momencie i miejscu. Zachęcamy do codziennych odwiedzin, bycia na bieżąco z naszymi Zespołami i wydarzeniami które dzieją się w naszym Klubie. Wierzę, że adres strony www.azs.umcs.pl zagości w zakładce "ulubione" naszych Kibiców - mówi Wiceprezes Zarządu AZS UMCS Lublin, Tomasz Lewtak.

Staramy się być coraz bardziej profesjonalni. Aby zbliżyć nas do najlepszych, powstała nowa, funkcjonalna i przejrzysta strona, która jest połączona z wydarzeniami na facebooku. Załoga CreActive Team spisała się na medal. Znalazło się też miejsce na nasze projekty, które ujęte są w oddzielnych zakładkach: "Lubelskie Centrum Dokumentacji Historii Sportu", "Sportowa Akademia Konrada Czerniaka" czy zakładki "zaproś zGRYFusa do siebie", "UMCSlandia w Twoim domu" i "wynajmij naszego busa" - dodaje Prezes Zarządu AZS UMCS Lublin, Dariusz Gaweł.

Przy okazji miło nam poinformować, że dzięki współpracy z firmami Viflo i Biogrim do sprzedaży trafi (mamy nadzieję, że już w semestrze letnim) specjalna, sygnowana logiem AZS-u linia soków ze świeżych owoców. Do ich przygotowania użyto w 100% naturalnych składników (jabłek i porzeczek). Powstała edycja limitowana, a z biegiem czasu chcielibyśmy, aby soki można było nabyć także w obrocie detalicznym. Chcemy aby niewątpliwe walory smakowe i zdrowotne soków z naszym logotypem towarzyszyły naszym kibicom każdego dnia.

Katarzyna Niećko / Krzysiek Kurasiewicz

Wspierają Nas