Squash dla każdego. Zapisz się i szlifuj umiejętności

W squasha zagrać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Najważniejsza jest dobra zabawa, a tę zagwarantują towarzyskie zawody ,,Squash! Naucz się tego!”.

Turniej odbędzie się już 18 maja (sobota) w SPORTSpark Lublin, a rywalizacja będzie podzielona na trzy kategorie ze względu na poziom zaawansowania:

• Nigdy nie grałem/am
  • Kiedyś grałem/am
  • Gram regularnie

Zgłosić się może każdy o statusie studenta, a dodatkowo dla początkujących zostaną przeprowadzone specjalne warsztaty. Co musisz zabrać ze sobą? Najlepiej dobre chęci i paczkę znajomych! Sprzęt będzie czekał już na ciebie na miejscu, chyba, że posiadasz własną rakietę.

Bardzo często organizujemy turnieje w squasha, mnie więcej raz na miesiąc. Tym razem chcemy zorganizować turniej wyłącznie dla studentów po to, żeby wśród nich spopularyzować tę dyscyplinę, gdyż jest to bardzo ciekawy sport. Według magazynu Forbes squash jest najzdrowszym sportem na świecie. Bardzo rozluźnia ciało i jest też to dobra forma spędzenia wolnego czasu. Wszyscy mogą wziąć udział w turnieju, gdyż rywalizację podzieliliśmy na całkiem początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych – wyjaśnia Jacek Drwal, właściciel SPORTSpark.

Zapisy już ruszyły, a system rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszeń. Mecze toczyć się będą do dwóch wygranych do 11 punktów. Na najlepszych czekają nagrody ufundowane przez Klub oraz SPORTSpark. Nikt jednak nie wróci z pustymi rękoma, gdyż każdy uczestnik otrzyma 2 godziny gry w Squasha gratis.

Nie czekaj i zapisz się już dziś –> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY