Aleksandra Jeżewska Mistrzynią Województwa Seniorek

W minioną niedzielę w hali Politechniki Lubelskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Seniorek w tenisie stołowym. Nasz klub i Uczelnię reprezentowały studentki UMCS: Weronika Szewczak oraz Aleksandra Jeżewska, które zakończyły zmagania na podium.

Bardzo dobry turniej rozegrała Aleksandra Jeżewska zdobywając Mistrzostwo Województwa w grze singlowej. Ola w wielkim finale pokonała Dagmarę Wierzbicką (Politechnika Lubelska) 4:2 i tym samym uzyskała awans na Mistrzostwa Polski w Gdańsku. Zwycięstwo w tym turnieju potwierdza wysoką formę naszej zawodniczki. Ponadto Ola wspólnie z Weroniką zajęła drugie miejsce w grze deblowej.

Niestety w turnieju nie mogli wziąć udziału nasi panowie, którzy rozgrywali tego dnia mecz w rozgrywkach I ligi.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom oraz kadrze trenerskiej, życząc dalszych sukcesów!

Zachęcamy Państwa do rozliczenia swojego PIT-u z AZS-em UMCS Lublin i przekazania nam swojego 1,5% podatku. Wasze wsparcie pomaga nam rozwijać klub i pisać kolejne piękne rozdziały historii jego funkcjonowania.

Swój PIT możesz rozliczyć przy naszej pomocy. Dowiedz się więcej.

Autor: Paweł Janowski