Arka znów na drodze lublinianek. Rozpoczynamy decydującą część sezonu

Nadchodzi długo wyczekiwany moment sezonu. Startują play-offy, czyli ostatnia prosta w walce o medale. Koszykarki Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin w sobotę i w niedzielę na własnym terenie podejmą VBW Arkę Gdynia.

Starcia lublinianek z Arką elektryzowały nas w tym sezonie trzykrotnie, bo dwa raz w lidze i raz w pucharze Polski. W każdym z tych pojedynków zwycięsko wyszły akademiczki i postarają się teraz przedłużyć tę serię. Play-offy rządzą się jednak swoimi prawami i każdy przystępuje do nich z czystą kartą. Wicemistrzynie kraju mają ten komfort, że pierwsze dwa mecze odbędą się w Lublinie.

Poprzednie starcie z Arką było o przewagę parkietu i ją osiągnęliśmy. To nas cieszy, że gramy u siebie w tej pierwszej rundzie. Teraz rywalizuje się od zera, więc nie możemy przywiązywać wagi do poprzednich spotkań z Gdynią. To jest już całkiem nowe rozdanie, ale wiemy, że to nie będą łatwe spotkania – zapowiada trener Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin, Krzysztof Szewczyk.

Lubelskie koszykarki liczą na wasze wsparcie na tym końcowym etapie sezonu. Zeszłotygodniowe spotkanie z drużyną z Gdyni dostarczyło ogromnych emocji, a tych z pewnością nie zabraknie w najbliższy weekend. Mecze z VBW Arką Gdynia zaplanowane są na sobotę i niedzielę na godzinę 19:00 w Hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4. Bilety do nabycia w kasach biletowych przed rozpoczęciem spotkania, a także w sklepie internetowym AZS UMCS Lublin. Dzieci do 7 lat wchodzą za darmo. Bilety ulgowe przysługują studentom do 26 roku życia, osobom po 65 roku życia oraz wszystkim posiadaczom Lubelskiej Karty Miejskiej.

Mamy dla was również ofertę specjalną! W naszym sklepie internetowym pojawił się bilet łączony na oba spotkania, a jego cena jest niższa niż przy zakupie dwóch oddzielnych wejściówek.