Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów AZS UMCS Lublin

UWAGA! ZMIANA SALI! ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ W SALI S1 – PARTER LUBELSKIEGO CENTRUM KONFERENCYJNEGO!

Zarząd Klubu Uczelnianego AZS UMCS Lublin informuje, iż w dniu 30 listopada 2023 r. o godzinie 19:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, sala S3 (3 piętro), ul. Artura Grottgera 2 odbędzie się  Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Klubu Uczelnianego AZS UMCS Lublin, które ma na celu podsumowanie wybór delegatów na XXX Zjazd AZS oraz na Walne Organizacji Środowiskowej AZS Lublin.

Aby wziąć udział w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym, delegaci powinni posiadać przy sobie upoważnienie według poniższego wzoru oraz posiadać ważną legitymację ISIC AZS/AZS/ITIC AZS.

Upoważnienie delegata.

Kandydatury na delegatów można zgłaszać w siedzibie Klubu w terminie do dnia 29 listopada 2023 r., w formie pisemnej. Dopuszcza się przesłanie zgłoszenia na adres poczty elektronicznej biuro@azs.umcs.pl. Kandydat w dniu wpływu zgłoszenia musi mieć ważną legitymację AZS.

Poniżej prezentujemy najważniejsze dokumenty dotyczące Nadzwyczajnego Walnego Zebrania:

1. Uchwała – zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania 2023
  2. Regulamin obrad
  3. Porządek obrad
  4. Uchwała – klucz wyborczy Nadzwyczajnego Walne Zebranie 2023
  5. Lista mandatów z podziałem na poszczególne sekcje.