Ostatnie domowe starcie w Eurolidze Kobiet

Faza grupowa Euroligi Kobiet zmierza ku końcowi, a w środę po raz ostatni w tym sezonie zagości na parkiecie Hali MOSiR. Polski Cukier AZS UMCS Lublin ponownie spotka się z LDLC ASVEL Féminin.

Przygoda koszykarek Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin w Eurolidze powoli zmierza ku końcowi. Pozostały im dwa spotkania fazy grupowej, z czego tylko jedno domowe. Zatem to ostatni dzwonek, aby jeszcze poczuć emocje związane z tymi prestiżowymi rozgrywkami. Rywal lubliniankom bardzo dobrze znany, gdyż z drużyną z Lyonu miały jeszcze okazję rywalizować w rozgrywkach EuroCup. Z kolei ich bezpośrednie starcie w Eurolidze było na tyle wyrównane, że walka toczyła się do ostatnich sekund. Zwycięsko z tej batalii wyszły mistrzynie Francji, które triumfowały 73-72. Teraz czas na rewanż!

Mecz z Arką pokazał, że z każdym można grać i z każdym można wygrać. Zdecydowały detale. Będziemy się starali, bo dziewczyny chcą się pokazać w Europie. To nie jest tak, że mecz z Lyonem odpuszczamy, ale będzie na pewno szersza rotacja. Nie jest to dla nas najważniejszy mecz, bo tym jest najbliższe starcie w Sosnowcu. Nie będzie grała w środę Veronica Burton, do składu meczowego wraca Kylee Shook. Veronice chcemy dać trochę odpocząć, bo tutaj natężenie tych spotkań jest spore – zapowiada Krzysztof Szewczyk.

Oprócz Veronici Burton w spotkaniu nie zagra również Emily Kalenik z powodu problemów zdrowotnych. Spotkanie Polski Cukier AZS UMCS Lublin – LDLC ASVEL Féminin już w środę o 18:00 w Hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4. Liczymy gorąco na wasze wsparcie!

Bilety do nabycia w kasach biletowych przed rozpoczęciem spotkania, a także w sklepie internetowym AZS UMCS Lublin. Dzieci do 7 lat wchodzą za darmo. Bilety ulgowe przysługują studentom do 26 roku życia oraz wszystkim posiadaczom Lubelskiej Karty Miejskiej. Z okazji niedawnego Dnia Babci i Dnia Dziadka wszystkie osoby powyżej 60. roku życia mają bezpłatny wstęp na mecz.

Zachęcamy Państwa do rozliczenia swojego PIT-u z AZS-em UMCS Lublin i przekazania nam swojego 1,5% podatku. Wasze wsparcie pomaga nam rozwijać klub i pisać kolejne piękne rozdziały historii jego funkcjonowania.

Swój PIT możesz rozliczyć przy naszej pomocy. Dowiedz się więcej.