Pierwszy mecz grupowy w najbliższy czwartek!

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin już w najbliższy czwartek zainauguruje rozgrywki grupowe EuroCup sezonu 2021/2022. Akademiczki w hali MOSiR podejmą ekipę z Gorzowa Wielkopolskiego.

Prowadzone przez trenera Dariusza Maciejewskiego zawodniczki jak na razie za sobą mają dwa spotkania w rodzimej Energa Basket Lidze Kobiet. W nich zanotowały wygraną (z GTK Gdynia) i porażkę (z Arką Gdynia). W tych starciach wyróżniającą się postacią była Borislava Hristova, średnio zdobywająca 17 oczek na mecz. Tyle samo punktów zapisała na swoim koncie Stella Johnson w spotkaniu z GTK Gdynia, które było jej pierwszym w sezonie. To właśnie amerykańska rozgrywająca wydaje się być jednym z głównych zagrożeń w ekipie Gorzowa.

Za akademiczkami z kolei jedno starcie ligowe i dwa eliminacyjne do EuroCup. Wszystkie z nich podopieczne trenera Krzysztofa Szewczyka rozstrzygały na swoją korzyść, Dwa razy pokonały Spartaka Moskwa i raz Ślęzę Wrocław. Dla lublinianek rozpoczął się czas grania co trzy dni. Jak poradzą sobie zawodniczki Pszczółki?

Odpowiedź niedługo. Początek spotkania w czwartek (14 września) o godzinie 18.00. Bilety na ten mecz w sklepie internetowym (TUTAJ) oraz w kasach biletowych hali MOSiR przed rozpoczęciem spotkania.

Pamiętaj ponadto, że bilet ulgowy przysługuje uczniom oraz studentom do 26 roku życia oraz osobom powyżej 65 roku życia. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo!  Bilet ulgowy przysługuje również posiadaczom Lubelskiej Karty Miejskiej!