Polscy Pośrednicy Leasingowi nowym sponsorem drużyny szczypiornistek

Piłkarki ręczne MKS AZS UMCS Lublin w sezonie 20/21 będą wspierane przez markę “Polscy Pośrednicy Leasingowi”. Porozumienie podpisano w ubiegłym tygodniu.

Brand “Polscy Pośrednicy Leasingowi” tworzymy razem z moim kolegą, Karolem Nowakiem. Razem podjęliśmy decyzję o włączeniu się do wsparcia pierwszoligowej drużyny MKS AZS UMCS Lublin. Doskonale wiemy, że na tych niższych szczeblach rozgrywek, często brakuje pieniędzy. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć zespół przede wszystkim od tej strony czysto finansowej. Jednak oczywiście nie zamykamy się tylko na taką formę współpracy. Jesteśmy otwarci i liczymy, że dalsze działania wyklarują się z czasem. Uważam, że to dobry początek. Tym bardziej, że mamy ciekawy zespół, który jest w stanie sporo osiągnąć ‒ mówi Andrzej Jaszyna.

Bardzo cieszymy się, że kolejna nasza drużyna będzie wspierana przez sponsora zewnętrznego. To pokazuje, że jako klub stajemy się coraz atrakcyjniejszą marką dla potencjalnych partnerów. Jesteśmy wdzięczni marce “Polscy Pośrednicy Leasingowi”, że zdecydowała się zainwestować w rozwój naszej drużyny. To inwestycja, która z pewnością przyniesie wiele radości: kibicom oraz zespołowi. Doceniamy tę decyzję, szczególnie w tych trudnych warunkach, w jakich wszyscy się znaleźliśmy. Wierzymy, że razem czeka nas dużo dobrego ‒ mówi Prezes Zarządu AZS UMCS Lublin, Rafał Walczyk.

Autor: Kamil Wojdat