Rozgrywająca kolejną twarzą w zespole siatkarek

Karolina Hochołowska

Karolina Hochołowska to dwunasta zawodniczka w kadrze drugoligowej drużyny AZS UMCS Volley Lublin. Dla 19-letniej rozgrywającej najbliższy sezon będzie pierwszym na seniorskich parkietach.

Jest to mój pierwszy rok na parkietach ligi seniorskiej, więc moje oczekiwania opierają się głównie na własnym rozwoju i pomocy drużynie w osiąganiu zaplanowanych celów. Mam nadzieję na świetny sezon pełen dobrze zagranych meczów i satysfakcjonujących wyników. Chcę wynieść z mojej przygody w Lublinie jak najwięcej doświadczenia – komentuje zawodniczka.

Karolina ostatnie lata swojej kariery spędziła w Mielcu, gdzie grała w drużynie tamtejszego SMS-u, łącząc to z nauką w tamtejszym liceum. Także i teraz będzie łączyć edukacje i sport, teraz na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.

Po zakończeniu przygody z siatkówką młodzieżową miałam w głowie mnóstwo myśli związanych z dalszym rozwojem mojej kariery. Od początku chodziło mi tylko o to, żeby grać w klubie z potencjałem i mieć szansę na poszerzenie swoich horyzontów i nabycie umiejętności koniecznych do kontynuowania rozwoju mojej największej pasji. Nadarzyła się okazja, żeby zagrać w drużynie UMCS-u i bardzo się cieszę. Przede wszystkim z tego, ze jest to dobra decyzja nie tylko sportowo. Jestem pewna, ze uniwersytet nie zawiedzie moich oczekiwań! – dodaje.