AZS UMCS Volley odsłania karty. Natalia Gieroba zostaje w zespole!

Drugoligowy zespół siatkarski AZS UMCS Volley Lublin rozpoczął ogłaszanie składu na kolejny sezon. Pierwszą zawodniczką, której występów na parkiecie w rozgrywkach 2021/2022 mogą spodziewać się kibice jest Natalia Gieroba.

Początkowo miałam zakończyć swoją grę po ostatnim sezonie, jednak ciężko jest mi się rozstać z siatkówką. Po spokojnym zastanowieniu oraz rozmowie z zarządem podjęłam decyzję o pozostaniu w klubie. Mam nadzieję, że będę mogła pomóc zespołowi w osiągnięciu celów. Jestem ciekawa nowego etapu współpracy. Połączenie się dwóch klubów jest dobrym bodźcem dla żeńskiej siatkówki na Lubelszczyźnie. Oczywiście nie ma to wpływu na samo podejście do sezonu, ponieważ w każdym zarówno ja, jak i cała drużyna staramy się dać z siebie wszystko. W tym będzie tak samo. Trzymajcie za nas mocno kciuki i mam nadzieję, że do zobaczenia na hali! – mówi Natalia Gieroba.

Dla zawodniczki z Lublina będzie to już dziewiąty rok grania w zielono-białych barwach. W ostatnim sezonie Natalia pełniła funkcję kapitan drużyny.

Autor: Kamil Wojdat