Cztery mecze domowe. Rozpiska gier akademików

W najbliższy weekend w Lublinie zagrają trzy zespoły AZS UMCS Lublin. W sumie stoczą cztery spotkania, bo dwa razy na parkiet wybiegną siatkarki. Wybrane pojedynki będą transmitowane na kanale YouTube (AZS UMCS TV)

I to one jako pierwsze rozpoczną zmagania, bo już w piątek zmierzą się z liderem rozgrywek ‒ Silesią Volley Mysłowice. Póki co rywalki mają na koncie 14 oczek na koncie. Uległy tylko raz, zespołowi SMS PZPS Szczyrk II. A to właśnie ekipa ze Szczyrku będzie sobotnim przeciwnikiem siatkarek AZS UMCS Lublin. Zapowiadają się ciekawe starcia. Akademiczki też wydają się coraz lepiej grającą drużyną, co pokazywały w ostatnich meczach w Małopolsce. O nich pisaliśmy TUTAJ.

Do rywalizacji po chwili przerwy od zmagań wrócą zawodnicy ATS Akanzy AZS UMCS Lublin. Tenisiści z kompletem zwycięstw na koncie (3-0) są liderem 2. Ligi Mężczyzn. W trzech meczach przegrali tylko jeden pojedynek na trzydzieści stoczonych (29-1)! Podtrzymać dobrą passę będą także chcieli w spotkaniu z MKS-em STS I Lubartów, który legitymuje się bilansem 2-2.

W niedzielę o godzinie 15:00 w hali Globus do walki ruszą futsaliści Luxiony. W zeszłą niedzielę zielono-biali pokonali u siebie Profi-Sport Wrocław 5-3. Cztery bramki w tym starciu zdobył Jakub Wankiewicz. Dziki liczą, że ta wygrana zapoczątkuje dobrą serię i przykryje niezbyt udany początek sezonu. Jednak tym razem zadanie będzie nieco trudniejsze, bo przeciwnikiem akademików będzie GKS Ekom Invex Remedies Nowiny, czyli sąsiad z ligowej tabeli.

Oczywiście wszystkie mecze odbędą się bez udziału kibiców, jednak Ci będą mogli obejrzeć dwa spotkania online. Poniżej lista wszystkich meczów z zaznaczeniem transmitowanych:

  • 2. Liga Siatkówki Kobiet: AZS UMCS Lublin vs Silesia Volley Mysłowice (13.11.2020, godz. 16:00)
  • 2. Liga Siatkówki Kobiet: AZS UMCS Lublin vs SMS PZPS Szczyrk II (14.11.2020, godz. 18:00, transmisja TUTAJ)
  • 2. Liga Tenisa Stołowego Mężczyzn: ATS Akanza AZS UMCS Lublin vs MKS STS I Lubartów (15.11.2020, godz. 12:30)
  • 1. Liga Futsalu Mężczyzn: Luxiona AZS UMCS Lublin vs GKS Ekom Invex Remedies Nowiny (15.11.2020, godz. 15:00, transmisja TUTAJ)

Autor: Kamil Wojdat