„Dziennikarz Sportowy 2.0”. We wtorek spotkanie z Januszem Basałajem i Tomaszem Włodarczykiem

W najbliższy wtorek Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS odwiedzą dziennikarze sportowi redakcji Meczyki.pl: Janusz Basałaj i Tomasz Włodarczyk. Spotkanie będzie miało charakter otwarty.

Odbędzie się w ramach projektu noszącego tytuł „Dziennikarz Sportowy 2.0”. Ten powstał z myślą o adeptach sztuki dziennikarskiej, ale także z myślą o fanach sportu. Skierowany jest do każdego, kto interesuje się tą tematyką. Inicjatorem jest AZS UMCS Lublin przy współpracy z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej oraz Kołem Dziennikarskim UMCS, działającym na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS. Spotkanie oraz warsztaty dziennikarskie odbędą się w nadchodzący wtorek na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS (przeszklona sala, I piętro).

Janusz Basałaj i Tomasz Włodarczyk będą drugimi (po Mateuszu Święcickim), ale nie ostatnimi goścćmi w zaplanowanym cyklu spotkań. Szansa na zadanie pytań dziennikarzom portalu Meczyki.pl już wtorek (26 kwietnia) o godzinie 12:30. Spotkanie będzie otwarte, a poprzedzą je nieco ponad godzinne warsztaty, które rozpoczną się o godzinie 11:00. Na nie ilość miejsc jest już ograniczona. Zapisów można dokonywać pod adresem TUTAJ. Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.