Klub Biznesu w AZS UMCS Lublin

AZS UMCS Lublin rozpoczął realizację nowego przedsięwzięcia, jakim jest Klub Biznesu. Ma ono na celu zacieśnienie więzi pomiędzy biznesem a sportem oraz stworzenie korzystnej platformy współpracy dla obu stron.

Pomysł utworzenia Klubu Biznesowego narodził się w 2022 roku, a jego głównym celem od samego początku była integracja środowiska biznesowego z naszego regionu. Do Klubu może należeć każdy przedsiębiorca, który chciałby wspierać sport, a przy okazji rozwijać swój biznes. Jest to okazja do nawiązania kontaktu z firmami, które na co dzień wspierają AZS UMCS, ale również możliwość dołączenia do tego grona.

Od lat Klub Uczelniany AZS UMCS Lublin skupiał wokół siebie wielu przedsiębiorców i partnerów. Faktycznie zauważyliśmy w ostatnim czasie ogromną chęć integracji tych osób w świecie sportu. Od kilku miesięcy aktywnie działamy, aby taki Klub Biznesu powstał przy naszym klubie i ostatnie spotkania naprawdę pokazują, że warto to robić, bo coraz więcej osób pojawia się na naszych eventach. Ta działalność zaowocowała podpisaniem nowych umów sponsoringowych. Jest to dla nas wskazówka, że warto to robić i na pewno w najbliższym czasie będziemy rozwijać ten projekt – wyjaśnia Rafał Walczyk, prezes AZS-u UMCS Lublin.

Ogromną pomoc w realizacji projektu udzielił Regionalny Dyrektor Sprzedaży Luxiona Poland S.A. Łukasz Świć. Firma Luxiona to bliski partner AZS-u UMCS, gdyż jest tytularnym sponsorem drużyny futsalistów i piłkarzy ręcznych. Za całość projektu odpowiada natomiast Paweł Prus.

Zajmuję się integracją świata biznesu i sportu w AZS UMCS Lublin, a moim zadaniem jest pozyskiwanie nowych partnerów klubu. Moim zadaniem jest pozyskanie i utrzymanie dobrych relacji oraz przede wszystkim zainteresowanie potencjalnych sponsorów AZS-em. Odzew był taki, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie Klubu Biznesu. Pozwoli to wszystkim partnerom na rozwijanie swoich firm poprzez rozszerzenie sieci kontaktów i szukanie nowych możliwości sprzedażowych – podkreśla Paweł Prus.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z dużych i małych firm do dołączenia do projektu. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Telefon: 732 877 596
E-mail: p.prus@azs.umcs.pl