Tavex nowym partnerem Klubu

Uznana na międzynarodowym rynku firma Tavex dołącza do grona partnerów AZS-u UMCS Lublin. W nadchodzącym sezonie będzie wspierać drużynę koszykarek w walce o najwyższe cele.

Tavex to działająca już od ośmiu lat firma, która zajmuje się sprzedażą i skupem metali szlachetnych oraz walut z ponad 60 krajów. Cieszy się zaufaniem nie tylko wśród klientów, ale i dystrybutorów, co owocuje bezpośrednią współpracą z największymi mennicami z całego świata. W Polsce są obecni w siedmiu miastach, a od ponad roku działają w Lublinie.

To jest taka nasza pierwsza sportowa inicjatywa w Polsce. Chcieliśmy gdzieś zaznaczyć tę naszą lokalną lubelską obecność i wybór padł na AZS UMCS. Duża w tym zasługa zaangażowania ze strony zarządu klubu. Dla nas bardzo ważna jest ta kwestia lokalności i tego, że AZS UMCS jest blisko Lublina i jego mieszkańców. Jest też niezwykle popularny i osiąga sukcesy międzynarodowe. Ta decyzja nie była dla nas trudna, żeby nawiązać współpracę – wyjaśnił Aleksander Pawlak, prezes zarządu Tavexu.

Dziękujemy za zaufanie i witamy w naszej AZS-owej rodzinie!

Autor: Rafał Małys