“VIVO!” nowym partnerem AZS UMCS

Nowym partnerem AZS UMCS Lublin została galeria “VIVO!”. Podpisanie umowy pomiędzy klubem a centrum handlowym odbyło się w poniedziałek (5 października) w strefie coworkingowej “VIVO!”.

Obecni na spotkaniu byli przedstawiciele obydwu stron nawiązujących współpracę: Prezes AZS UMCS Lublin ‒ Rafał Walczyk, Wiceprezes ‒ Jarosław Cierniak oraz Marketing Manager “VIVO!” Lublin ‒ Przemysław Załuski. Jako pierwszy głos zabrał Rafał Walczyk:

W imieniu całego Klubu Uczelnianego chcę serdecznie podziękować galerii “VIVO!” za dołączenie do AZS-owej rodziny. Ta od kilku miesięcy systematycznie się powiększa. To, że jest teraz z nami “VIVO!” na pewno wzmocni wizerunek klubu oraz umocni pozycję naszych koszykarek, bo o tej współpracy przede wszystkim rozmawiamy. Jako klub cały czas chcemy się rozwijać, docierać do coraz szerszej grupy dzieci i młodzieży. O tym mówię od samego początku. Ta współpraca na pewno przyniesie w tej materii korzyści.

Po nim na temat współpracy wypowiedział się Przemysław Załuski (VIVO!).

Istniejemy w Lublinie od 2015 roku. Od początku staraliśmy się aktywnie uczestniczyć w życiu miasta czy regionu. Wcześniej byliśmy głównie znani ze wspierania kultury, teraz zdecydowaliśmy się także na sport. Bardzo się cieszymy, że możemy służyć pomocą klubowi i drużynie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Jednym z elementów naszej współpracy będą karty podarunkowe, które kibice będą mogli wygrać na każdym meczu domowym. Liczę, że w tym sezonie będziemy mocni nie tylko wizerunkowo, ale przede wszystkim sportowo.

fot. Marcin Golianek