Domowe mecze akademików: plan gier

W sobotę i niedzielę zespoły ligowe AZS UMCS Lublin rozegrają w sumie trzy mecze domowe. Dwa z nich obejrzeć będzie można na klubowym kanale YouTube.

Jako pierwsi na parkiet wybiegną koszykarze, którzy podejmą w hali Globus ekipę UJK Kielce. W listopadowym starciu tych zespołów lublinianie zwyciężyli 86-50. Także teraz będą murowanymi kadydatami to triumfu. AZS z bilansem 13-1 jest liderem Grupy B. Początek spotkania o godzinie 13:00.

O godzinie 17:00 o ligowe punkty powalczą siatkarki. Za nimi bardzo trudny czas, który skutkuje tym, że akademiczki muszą bić się o utrzymanie. Istotny krok w tym kierunku wykonały tydzień temu, pokonując na wyjeździe Pogoń Proszowice 3-1. Czy także w meczu z Wisłą Kraków sięgną po komplet oczek? Transmisja z tego pojedynku TUTAJ.

W niedzielny wieczór z kolei zobaczymy szczypiornistki MKS AZS UMCS Lublin. Zawodniczki Patryka Maliszewskiego pierwszą rundę 1. Ligi Kobiet zakończyły na 6. miejscu, ale ich gra wyglądała naprawdę dobrze. Nawet lepiej niż tabela o tym świadczy. W najbliższej serii gier zmierzą się z 7. ekipą w stawce, czyli KS APR Radom. Ten mecz także transmitowany będzie przez telewizję klubową (TUTAJ). Początek o godzinie 19:30.

Autor: Kamil Wojdat